1. adventní neděle - Den otevřených dveří ve škole

Všichni žáci se svými učitelkami, vychovatelkami, školnicí, kuchařkou a ředitelkou školy Vás srdečně zvou v neděli 28.11.2010 na Den otevřených dveří u příležitosti tradičního setkání u adventního věnce. Při prohlídce školy v době od 14.00 do 19.00 hodin si můžete zavzpomínat ve třídách na školní léta, v ateliéru si něco koupit z dětských prací k Vánocům anebo posedět ve školní jídelně či školní družině u adventního občerstvení. Nenechte si ujít ani vystoupení dětského sboru Čápata v 16.00 hodin v amfiteátru za školou, za nepříznivého počasí pak v sokolovně. Po jejich programu bude zapálena první adventní svíce na obecním věnci. Těšíme se na vaši návštěvu ve škole a příjemné posezení u voňavých dobrůtek.