1.červen - Den dětí v naší škole

Kdo by se netěšil na Mezinárodní den dětí? V tento den si děti v našich školách nejen užívají radostí a her, ale také vzpomínají na děti v jiných zemích, kterým se nedaří tak, jako jim. Naši žáci přispěli už mnohokrát finčními částkami na nemocné či strádající děti. Ve středu 1.6. za příznivého počasí nachystaly paní učitelky a paní ředitelka cestu vláčkem na „Naučnou stezku Hvozdnice“ s hrami na slavkovském hřišti. Za nepříznivého počasí bude u nás „Škola naruby“, to znamená, že děti budou učit své učitelky a spolužáky…zvolí si mezi sebou ředitele/ředitelku, školnici, kuchařku… a odpoledne budou organizovat program ŠD. Po svačince si potom půjdou zasoutěžit a procvičit si svá tělíčka do místní sokolovny. Všem dětem k svátku gratulujeme a přejeme jim šťastné dětství.