1. místo je opět naše

Jako každoročně i letos se děti našeho tanečního kroužku zúčastnily okresní  soutěže školních družin v aerobiku, která proběhla v pondělí 8. 12. v tělocvičně ZŠ Vrchní v Opavě. Soutěže se zúčastnilo téměř 150 dětí z ŠD a ŠK Vrchní, ŠD a ŠK Kylešovice, ŠD T.G. Masaryka, ŠD Boženy Němcové, ŠD Edvarda Beneše, ŠD Šrámkova, ŠD Brumovice a ŠD Dolní Životice. Soutěžilo se dvou kategoriích 1. – 2. třída a 3.-5. třída. V 1. kategorii se do první desítky probojoval Michael Vystrk, jediný chlapec mezi děvčaty. V 2. kategorii jsme dosáhli stupně nejvyššího, Simona Harazínová vybojovala 1. místo a odnesla si zlatou medaili. Míšovi i Simonce moc gratulujeme a přejeme další úspěchy nejen na poli sportovním. Také děkujeme paní Macolové a panu Gureckému, kteří náš sportovní tým dovezli bezpečně domů. Velké poděkování patří paní vychovatelce Janě Šustrové, která děti na soutěž připravila a bezpečně se o ně po celou dobu starala. 

Výsledky „Vánoční aerobik 2014“