1.místo v soutěži Bajtík v Opavě

Dne 22.5. se žákyně pátého ročníku – Drahomíra Světlíková a Barbora Kaperová zúčastnily 9. ročníku počítačové soutěže Bajtík, která se již tradičně konala v Opavě na ZŠ Boženy Němcové. Do soutěže se zapojilo 66 žáků z 16 základních škol. Děvčata soutěžila v kategorii Kilobajtík. Téma letošního ročníku bylo " Svět techniky a já ". Do finále postoupilo pět žáků a mezi ně se zařadila také Drahuška se svým podmořským automobilem. 28.5. proběhlo finále, kde žáci prezentovali svou práci. Drahuška tento úkol zvládla skvěle a stala se vítězkou ve své kategorii. Tímto jí k 1. místu gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Paní učitelce Kateřině Janků děkuji nejen za doprovod, ale také skvělou přípravu.

1. místo Bajtík – D. Světlíková