Aerobik děvčat v Opavě

V pondělí 12.12. 2011 děvčata tanečního kroužku reprezentovala naši školu na ZŠ Vrchní, Opava, v okresní soutěži školních družin v aerobiku. Přihlásilo se 8 škol – 74 dívek. Děvčata soutěžila ve dvou kategoriích: I.kategorie – 1. – 2. třída, II. kategorie – 3. –5. třída. Všechna děvčata se snažila ze všech sil, ale v obrovské konkurenci to nebylo jednoduché. Ve II. kategorii se do semifinále probojovala žákyně 4. třídy Tereza Schvanová, která nakonec obsadila 4. místo. Krásné 2. místo v I. kategorii vybojovala žákyně 2. třídy Simona Harazínová. K tomuto velkému úspěchu oběma děvčatům gratulujeme. Velké poděkování patří také paní učitelce Janě Šustrové, která děvčata na tuto akci vzorně připravila a doprovodila.