Aerobik školních družin

V pondělí  4. 12. se děti  tanečního kroužku ŠD vypravily do Opavy, na ZŠ Vrchní, reprezentovat naši školu v okresní soutěži v aerobiku. Soutěže se zúčastnilo 7 děvčat. Konkurence byla obrovská. Ve třech kategoriích soutěžilo 160 dětí a 13 školních družin. Za 1. kategorii soutěžila  prvňačka Patricie Kuzníková. Za třetí kategorii soutěžila děvčata 4.a 5.ročníku – Klára Čechová, Klaudie Stonišová, Karolína Pavelková, Kateřina Dušková, Markéta a Martina Janků. Do finále a první desítky se probojovala hned čtyři děvčata Markéta Janků, Martina Janků, Klaudie Stonišová a Klára Čechová. Děvčata zabojovala a nádherné 2. místo získala Martina Janků. Martince patří obrovská gratulace a všem děvčatům velká pochvala za vzornou reprezentaci školy.  Z děvčat máme obrovskou radost, protože dokázaly  již posedmé obsadit první  tři příčky.  Soutěžícím  přejeme hodně sportovních a tanečních úspěchů, ať je pohyb stále baví a přináší jim jen a jen radost. Děkuji paní vychovatelce Janě Šustrové, která děvčata na soutěž dlouhodobě připravovala, doprovodila při cestě tam i zpět a po celou dobu je povzbuzovala. 

aerobik ŠD