Atletický čtyřboj v Opavě 2017

Dne 3.5. ve středu se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili soutěže Atletický čtyřboj družstev na ZŠ Englišova v Opavě. Závodilo se v hodu kriketovým míčkem, ve skoku dalekém a v běhu na 60m a na 800m. Všichni žáci plnili disciplíny s maximálním nasazením a ochutnali atmosféru atletických závodů. Družstvo hochů, ve složení Aleš Včelka, Matěj Varyš, Jakub Vltavský a Michal Vystrk, vybojovalo z 19 družstev 18. místo. Družstvo děvčat, ve složení Amálka Macolová, Kristýnka Košárková, Martina Janků a Markéta Janků, vybojovalo z 19 družstev 16. místo. Mimo soutěž si zazávodila i Stela Stonišová. Všem žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a rodičům za spolupráci. Velice děkuji paní učitelce Kateřině Janků, která žáky na soutěž připravovala, doprovodila, po celou dobu je povzbuzovala a vzorně se o ně starala.

Atletický čtyřboj 2017