Bramboriáda a Drakiáda ve školní družině

Ve čtvrtek 4. 10. jsme se za velmi příznivého počasí vydali na školní zahradu péct brambory v ohni. Děti donesly brambory zabalené v alobalu a vyzkoušely si, jak si je lidé kdysi před mnoha lety pekli na poli při práci. Dětem se akce moc líbila a jak jim chutnalo, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

V pondělí  8. 10. jsme se vydali na kopec Na Hůrku, kde jsme se chystali pouštět draky. Na kopci nás čekalo parádní slunečné počasí ovšem jen s lehkým vánkem, které na pouštění draků není moc příznivé. Ale i přesto se nám podařilo dráčky dostat do vzduchu, užít si skvělé atmosféry a vychutnat poslední sluneční paprsky. Jen nás mrzí, že i přesto, že akce byla avízovaná dlouho dopředu, mnoho dětí dráčky nemělo a pak jim to bylo líto. Velmi děkujeme za pomoc při zvládání nezbedných draků maminkám Lucii Svobodové, Petře Toškové a tatínkům Tomášovi Režnarovi a Pavlovi Tomáškovi.