Celoškolní březnový projekt

:-) V pondělí 2.3.2009 se rozběhl na naší škole celoškolní projekt BŘEZEN – MĚSÍC KNIHY. Žáci ve všech třídách si více než jindy čtou zajímavé knížky, ilustrují texty, dramatizují pohádky, připravují překvapení k závěrečnému setkání všech tříd u příležitosti prezentace KNIHY KNIH, což bude kniha sestavená z příspěvků našich žáků. Jako každoročně se uskuteční návštěvy místní knihovny a děti budou besedovat s knihovnicí paní Mgr.Vlastou Skřontovou. Novinkou v tomto již tradičním pojetí měsíce března bude akce na podporu celorepublikového projektu čtenářství „CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM“. Plánujeme setkání rodičů s dětmi v ateliéru školy, kde si budeme povídat o krásných knížkách a zážitcích s nimi, budeme si z nich i předčítat (kdo bude chtít) a možná se děti ve škole i vyspí s knihou pod polštářem. Přeji všem, čtenářům zvlášť, příjemný měsíc březen. :-)