Den dětí

:-) Letošní Den dětí budou naši žáci oslavovat až v sobotu 6.6.2009 odpoledne za školou. Klub rodičů, pod vedením paní předsedkyně Mgr. Lenky Rychlé, pozval dětem pro zábavu, hry a soutěže osvědčenou skupinu dětských bavičů z Hradce nad Moravicí, kteří v únoru skvěle pobavili děti mateřské školy na dětském karnevalu. Přijďte si se svými dětmi užít jejich svátku a na chvíli zapomenout na starosti… ;-)

Zveme všechny děti a jejich rodiče na akci DEN DĚTÍ ZA ŠKOLOU v sobotu 6. června 2009 v 16: 00 hod. V případě nepříznivého počasí proběhne program ve školním ateliéru. Je zajištěn prodej cukrovinek a pití. Po celou dobu akce zodpovídají rodiče za své děti. Na Vaši účast se těší Klub rodičů při Základní škole a Mateřské škole Dolní Životice.