Den matek v MŠ 2018

Jestliže existuje nějaký skutečně mezinárodní svátek, je to Den matek. V něm se zrcadlí jedinečnost a nepostradatelnost ženy ve společnosti. Všechny maminky, nejen ty současné, ale i dříve narozené si zaslouží ke Dni matek alespoň malou pozornost. U této příležitosti jsme pozvali maminky a babičky na malou oslavu do naší MŠ. Společně s námi přišly oslavit tento svátek i bývalé zaměstnankyně školy a školky. Děti ze třídy Broučků a Sluníček předvedly milé vystoupení v podobě básní, písní a pohybového ztvárnění, které se jim povedlo. Maminkám, tatínkům, ale i prarodičům udělalo velkou radost. Kromě hezkých zážitků si maminky odnášely kytičku a dárečky, které pro ně děti s láskou vyrobily. Velké poděkování patří paní učitelkám, které po několik měsíců s dětmi trpělivě a poctivě nacvičovaly a dětem, které vše skvěle zvládly.