"Den otevřených dveří" 30.11.2008

Blíží se první adventní neděle, proto si školáci připravili u příležitosti setkání u obecního adventního věnce na 30.11.2008 „Den otevřených dveří“ v ZŠ Dolní Životice. Vyzdobená škola bude otevřena od 14.00 do 18.00 hodin. Během této doby si mohou návštěvníci nejen prohlédnout třídy a chodby plné dětských prací a projektů, ale také si mohou zakoupit různé vánoční výrobky, které s dětmi připravily vychovatelky ŠD, děti MŠ, rodiče žáků, některé firmy a občané obce nebo klienti ze zámku. V 16.30 hodin pak vystoupí děti MŠ a žáci ZŠ – Čápata ve společném programu v amfiteátru školy a po něm bude zapálena první svíce na adventním věnci. Během celého „Dne otevřených dveří“ bude v jídelně školy zajištěno občerstvení, které připravují maminky našich žáků. Přijďte se podívat, potěšit se a vánočně naladit.