Den Země v MŠ 2015

Děti z MŠ oslavovaly Den Země po dva dny. Dne 22.4.2015 navštívily se svými učitelkami paní Míšu Královou, kde si v ohradách kolem Lihovaru prohlédly různá zvířata. Pozorovaly pštrosy a jejich krmení rohlíky, slepice, pávy, ovečky s jehňátky, kočku, psy, chovnou kočku na výstavy, leguána. Se zvířátky se vyfotily, mohly se projít mezi ovečkami a pávy. Pozorovaly také rostliny kolem lihovaru. Od paní Králové dostaly na rozloučenou sladkost a pozvání k další návštěvě.

Dne 23.2015 jely děti autobusem s panem Košárkem do Opavy, kde si v areálu školního statku prohlédly květiny, stroje, domácí zvířata, jezdily na poníkovi, absolvovaly různé soutěže a byly za ně odměněny čokoládou a lízátkem. Akce byla velice hezky připravena, nechyběl ani kolotoč a skákací hrad pro děti.