Divadelní scéna 2017

28. 4. v prostorách SVČ Korunka v Ostravě proběhlo oblastní kolo soutěže v sólové recitaci Divadelní scéna 2017. Do pohostinného prostředí, plného péče ze strany organizátorů, dobré nálady a citlivého zacházení, se sjeli malí recitátoři ze všech koutů Moravskoslezského kraje. Utkaly se nejmenší děti prvního stupně ve třech kategoriích. Také my jsme tentokrát měli své želízko v oblastním recitačním ohni – prvňačku Markétku Čechovou. Konkurence byla veliká, Markétka ve své kategorii zápolila s osmi vynikajícími recitátory. Porota ve složení Eva Dusová, Lenka Sedláčková, Jana Jurkasová, Josef Bičiště a Alexandr Rychetský měli opravdu těžký úkol. Přestože se naše soutěžící neumístila na stupni vítězů, předvedla krásný výkon.  Markétce velice gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Děkuji manželům Čechovým i paní učitelce Zuzaně Remešové za doprovod a podporu Markétky.