Družina má talent

I letos děti ukázaly nadání v soutěži „Družina má talent“, kterou jsme uspořádali  v pondělí 13. 2. ve školní družině. Porotu nám dělali paní vychovatelky s děvčaty a chlapci ze 3. a 4. ročníku. Různobarevnost a dovednosti spolužáků nám vyrazily dech. Odborná porota, diváci a dokonce i sami soutěžící nestačili žasnout. Zpěvem nás překvapili jednotlivci i skupiny, uši nám potěšily libé tóny flétny. 

 

Nechali jsme se unést do říše pohádek v přednesu básní či během pěveckého a gymnastického vystoupení.  Dokonce přijeli judisté v kimonech až z dalekého Japonska. Porota měla těžký úkol vyhodnotit nejlepší děvčata a chlapce. Děti ukázaly, že umí zpívat, tančit, recitovat i hrát na hudební nástroje. Odpoledne se nám všem velice líbilo. Doba odchodu domů přišla mnohem rychleji, než jsme si mnozí přáli. Všem oceněným blahopřejeme. 

1.místo – Vašek Liber – hra na flétničku 2.místo – Šimon Tichý – recitace, Michal Vavrečka – recitace, Klaudie Stonišová – gymnastika Jana a Anna Pavelkovy – písnička z pohádky, Daniel Adámek a Jakub Gregořica – judo  Michal Vystrk – manipulace s ping-pong míčkem 3. místo – Zbyněk Drastich – hra na flétnu, Viktorka Kuzníková – hra na klavír se zpěvem Karolínka Pavelková  a Kateřina Dušková – zpěv 4. místo – Tereza Hozová, Kateřina Režnarová – recitace. Zvláštní cena poroty : Martkéta a Martina Janků – zpěv