Důležité informace

Vážení rodiče, společně jsme postaveni před mimořádnou situaci, na kterou se budeme snažit Vám být co nejvíce nápomocni. Neváhejte mě v případě potřeby kontaktovat na tel. čísle 736 765 332 nebo mailem (skola@dolnizivotice.cz). S pozdravem Lenka Smetanová, ředitelka školy

Tiskopisu pro zaměstnavatele o uzavření školy

Žádost o ošetřovné si můžete vyzvednout na půdě školy od pondělí do pátku v době od 8 – 12 hodin. Potvrzený formulář mohu také zaslat s elektronickým podpisem na Váš mail. Ten si následně vytisknete, vyplníte, podepíšete a zanesete, případně naskenujete a přepošlete, Vašemu zaměstnavateli. Jestliže máte vlastní elektronický podpis, postačí jen vyplněné přeposlat. 

Vyučování

Vzhledem k mimořádnému opatření vlády o přerušení výuky na ZŠ jsme se rozhodli pokračovat ve výuce mailem. Až do odvolání tohoto opatření se budeme snažit zajistit Vašemu dítěti učivo k procvičení. Budeme Vás informovat o učivu, které by Vaše dítě mělo zvládnout, někdy zašleme pracovní listy na procvičování anebo odkazy na webové stránky, kde Vaše dítě může učivo procvičovat. V případě potřeby neváhejte kontaktovat své vyučující, kteří Vám budou vždy nápomocní. 

Obědy

Žáci mají obědy do odvolání odhlášeny. Cizí strávníci od 16.3.2020 si již nemohou obědy vyzvedávat na půdě mateřské školy. Z tohoto důvodu školní jídelna odhlásila obědy i cizím strávníkům

Škola v přírodě                        

Je nám líto, ale na základě mimořádné situace se škola v přírodě NEBUDE KONAT. Uhrazená záloha Vám bude vrácena. 

Den matek v ZŠ a MŠ

Je nám líto, ale na základě mimořádné situace se Den matek v ZŠ a MŠ NEBUDE KONAT. 

Focení dětí v MŠ

V úterý 17.3.2020 je zrušeno focení dětí MŠ. Náhradní termín bude včas vyvěšen.

Konzultační den s rodiči

Plánovaný termín 2. dubna 2020 bude zrušen a o náhradním termínu budeme včas informovat. 

Zápis do 1. třídy

Plánovaný termín je 7. dubna 2020. Zápis lze obecně provést v době od 1. dubna do 30. dubna, k tomu, jak to bude za současného vyhlášeného nouzového stavu, se dá očekávat vyjádření ministerstva. Doporučení – pokud MŠMT nestanoví jinak, posunout termín na nejzazší možný termín, v týdnu 27. – 30. 4.2020. 

Školní akademie k 110. výročí školy

Školní akademie k 110. výročí školy se v termínu 24. dubna 2020 NEUSKUTEČNÍ, protože nestihneme program s žáky nacvičit. Bude však stanoven nový termín, o kterém Vás budeme včas informovat. 

O průběhu dalších případných změn Vás budeme včas informovat. Velice děkujeme za pochopení.

Akce  MŠ

Veškeré akce MŠ jsou do odvolání zrušeny. O případných změnách Vás budeme včas informovat.

 

                               Za kolektiv ZŠ s MŠ Dolní Životice L. Smetanová