Fantastický úspěch žáků naší školy

Vážení rodiče, naše škola se zúčastnila výtvarné soutěže ZDRAVÝ KOMÍN, kde žáci prvního a druhého ročníku vyhráli 1. místo – týdenní pobyt v Beskydech. Porotě se líbilo mnoho obrázků z naší školy, které získaly umístění, ale první místo obsadil obrázek Vojtíška Šenka z 1.ročníku. Všechny obrázky byly výtvarně zpracovány pod vedením paní učitelky Zuzany Remešové. Děkuji paní učitelce Zuzce za skvělé zvládnutí tohoto tématu. Ve čtvrtek 9.2.2012 pan ministr MŽP nám osobně předá cenu v Ostravě. Přijede pro nás autobus ve 13.hod., který nás odveze na Masarykovo náměstí, kde musíme být ve 14.45hod., zahájení je cca 15.hod. Celý program bude uvádět moderátor p. Čtvrtníček. Vše bude natáčeno a medializováno. Budeme velice rádi, když své dítě doprovodíte a přidáte se k nám. Po ukončení akce nás všechny autobus zaveze zpět. Přesný návrat asi 17.-18.hodina.
Srdečně zve za kolektiv ZŠ a MŠ Lenka Smetanová www.mzp.cz