Halloween v ZŠ

Dne 20.10. si žáci 3.,4. a 5. ročníku opět v hodinách anglického jazyka připravili vystoupení k Halloweenu. Všichni si dali záležet na kostýmech, a tak jsme mohli vidět nejrůznější Halloweenská strašidla. Sešlo se tentokrát početné obecenstvo, což nás velmi potěšilo. S písní We are witches of Halloween jsme zahájili náš program plný básní, písní, pohybových doprovodů, ale také i hereckých výkonů. Všichni přítomní si mohli rozšířit své znalosti o tradicích v jiných zemích. Žákům se vystoupení podařilo, a tak si na Halloween vykoledovali potlesk svých spolužáků, rodičů a příbuzných. Velice děkuji paní učitelce K. Janků, Ž. Indrákové a paní vychovatelce J. Šustrové za přípravu programu a trpělivý nácvik. Všem účinkujícím žákům za krásný program.