INDIÁNI - projektový den

Milí rodiče, dne 21. 6.2012 se bude konat na naší škole projektový den s názvem Indiáni. Konec vyučování pro všechny ročníky bude v 11:40 hod. Nebude školní družina a po obědě všechny děti odejdou domů. Malí Indiáni budou mít sraz v pátek ve 14:00 opět ve škole. Vstupenkou bude 55,– Kč a  příhodný oděv, ke kterému si budou mít možnost vytvořit čelenku, šperky a další nezbytné indiánské doplňky. Pro děti je přichystána řada činností na celé odpoledne pod dozorem všech pedagogů. Během podvečerních hodin (okolo 17.00 hod.)  můžete být svědky průvodu Indiánů obcí Dolní Životice. Ve večerním programu nebude chybět správný posvátný indiánský oheň, na kterém si  upečeme večeři. Děti shlédnou i správný indiánský film na dobrou noc. Poté se všichni odeberou se svými náčelníky do ležení k spánku. V tento den bude škola otevřena pro rodiče a veřejnost od 18.30  hodin. Předpokládaný konec projektu bude pro nepřespávající děti ve 23 hodin (odchod s rodiči). Přespávající Indiáni odejdou v sobotu ráno po vyspání.

Prosíme maminky a babičky o upečené dobrůtky ke  svačině a snídani. Velice děkujeme