Jarní prázniny

Venku je ještě mrazivý únor, ale naši školáci si budou od pondělí 28.2.2011 užívat jarních prázdnin. Před odchodem byli všichni poučeni o bezpečnosti a chování v době školního volna. Všichni slíbili, že budou dávat na sebe a své kamarády pozor, aby se 7.3.2011 v pořádku vrátili zpět do své školičky. Paní učitelky budou v těchto dnech čerpat studijní volno, ve kterém si obohatí své znalosti ve výukových programech na PC, budou studovat materiály pro výuku na interaktivních tabulích, dále budou připravovat jarní výukový projekt pro všechny ročníky nebo studovat odborný tisk a literaturu. Všem přeji týden oddechu od každodenních školních povinností a načerpání síly do jarního období, ve kterém nás čeká mnoho zajímavých akcí.