Jdeme do finále

V nejlepším se má přestat. Proto se na nás zítra můžete těšit. Jestliže se náhodou netěšíte, tak máte smůlu, protože zítra prostě přijedeme. Dnes jsme všichni s nadšením a s očekáváním došli až k vrcholu nejvyššího bodu Pradědu. Sami jsme se přesvědčili o tom, že na horách je opravdu proměnlivé počasí. Přijeli jsme do zimy, ale to nás nepřekvapilo, protože jsme měli přesné informace, takže jsme na to byli připraveni.

Trocha mlhy nám nevadila a zimu jsme překonali. Sněžného muže jsme nepotkali, přestože ho někteří jedinci usilovně hledali. Na zpáteční cestě jsme měli možnost vyzkoušet naše pláštěnky, abychom zjistili, zda nás ochrání před májovým deštíkem. Velkou radost nám i sobě udělali záchranáři horské služby, které jsme potkali a společně s námi se vyfotili. Po cestě na Barborce jsme se zastavili a posléze do autobusu nastoupili. Skvělého pana řidiče jsme měli, všichni společně zvesela zpívali a také se radovali. Po troše odpočinku a teplé večeři se na diskotéku chystali. Po celý večer se skvěle bavili, tancovali a rejdili. Zítra ještě všechno nabalíme, trošku uklidíme a pomocí šipkované se domů navrátíme. Všechny děti mají velkou pochvalu, protože byly skvělé. Vše zvládaly, radost rozdávaly a všechny šťastné byly. Velký dík patří paní učitelkám. Bez nich by nic nebylo, nic by se neuskutečnilo. Starostlivě a s láskou se o děti staraly, ve dne i v noci je opatrovaly. Všem jim velice děkuji.