Jedeme na výlet do Prahy

Dne 10. 11. 2011 se uskuteční výlet do Prahy. Odjíždět budeme z nádraží Opava Východ v 5. 58 hod. Sraz bude v budově nádraží v 5.25 hod. Do Opavy a zpět musí děti dopravit rodiče. Vrátíme se zpět na nádraží Opava- Východ ve 21. 17 hod., kde si rodiče své dítě vyzvednou. Děti si vezmou s sebou jídlo a pití na celý den, vhodný a pohodlný oděv a obuv, pláštěnku a kapesné dle uvážení (děti si mohou vzít do vlaku něco na čtení nebo kapesní hry). V Praze se vydáme z hlavního nádraží metrem na Václavské náměstí ( socha sv. Václava), dále na Staroměstské náměstí ( Orloj, Staroměstská radnice, Týnský chrám), přes Karlův most na Hrad.( chrám sv. Víta, střídání hradní stráže). Děti si během výletu nebudou hradit žádné další vstupy.Výletu se zúčastní 17 žáků 3., 4. ,5. ročníku pod dozorem 3 vyučující ( Mgr. Kateřina Janků, Mgr. Žaneta Indráková, Jana Šustrová ). Děti budou pod neustálým dozorem, nebudou mít možnost rozchodu po Praze k nákupu z hlediska bezpečnosti (nákup společný).V den odjezdu budou děti poučeny o bezpečnosti a slušném chování během celého výletu.