Ježíšek už naděluje v MŠ

Před tím než do školky zavítal Ježíšek s dárečky, děti se naladily na vánoční atmosféru zhlédnutím pohádky „Dva Mrazíci“. Pohádku zahrálo divadlo „Smíšek“.  Po pohádce děti ochutnaly cukroví a ovoce, které si z domu přinesly a netrpělivě čekaly, až zazvoní zvoneček. Pod stromečkem děti objevily plno balíčků. Děti rozbalovaly, co jim síly stačily a radovaly se z nových stavebnic, skládanek, dřevěného domečku pro panenky, míčů, branek na fotbal a mnohých jiných dárečků. Ježíšek také naježil nové peřinky s polštáři i krásným povlečením, aby se dětem dobře odpočívalo. Nezapomněl také na všechny zaměstnance mateřské školy. Během tohoto krásného dne nás navštívili i paní ředitelka, pan starosta, pan farář a paní Jedličková, kteří nás potěšili malými dárečky pro radost.