Klokánek v ZŠ

Dne 16.3. se naše škola zapojila do matematické soutěže Klokánek. Žáci 2. a 3. ročníku řešili 18 slovních úkolů a žáci 4. a 5. ročníku měli 24 zapeklitých slovních úkolů. V každé třídě se žáci snažili získat co nejvíce bodů a předvést tak své matematické schopnosti a logické uvažování.

Mezi nejúspěšnější řešitele 2. ročníku patřili David Toška, Katka Režnarová, Vašek Liber a Šimon Tichý. Ve 3. ročníku zabodovali Viktorie Mičková, Dorota Košárková a Richard Schindler. Ve 4. ročníku se nejlépe umístili Klára Čechová, Karolína Pavelková a Aleš Harazín. V 5. ročníku patřily nejlepší výsledky Markétě Janků, Martině Janků a Vilémovi Schindlerovi. Všem šikovným počtářům gratulujeme a přejeme další úspěchy v této oblasti.