Koledování v obci

Dne 18.12. 2018 se žáci pátého, druhého a první ročníku se svými učitelkami vydali rozdávat radost písněmi a koledami. První zastávkou byl Obecní úřad. S harmonikou a zvesela je doprovázela paní učitelka Kateřina Janků. Velkou radost tak udělali paní Jiřině Leifertové a paní Marcele Vystrkové. 

 

Dále se k ostatním dětem přidaly i všechny ročníky školy a společnými kroky směřovaly ke Zdravotnímu středisku. Děti zde poděkovaly prostřednictvím svých úsměvů, radosti a vánoční náladou v podobě pásma koled paní MUDr. Dagmaře Lepařové za dlouholetou péči o takměř všechny dětské pacienty v obci. Čekárna se proměnila v koncertní sál a za doprovodu keyboardu Kateřinou Janků a houslemi Marcely Vystrkové  se děti s paní doktorkou rozloučily a poděkovaly drobným dárečkem. Za své navštívení děti dostaly pamlsky, za které všem srdečně děkujeme. 

 Ještě jednou velice děkujeme paní MUDr. Dagmaře Lepařové za její dlouholetou skvělou péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou všem dětským pacientům i jejich rodičům poskytla.

Naší poslední návštěvou byla výstava hraček, na které jsme obdivovali hračky našich maminek a rodinných předků.