Kurz pro předškoláky

Všichni se těšíme na zápis prvňáčků, který na naší škole proběhne 12. 2.. Aby se budoucí žáčci obávali nástupu do školy co nejméně, paní ředitelka s paní učitelkou Z.Remešovou je navštívily v mateřské škole, aby jim dodaly odvahu. Děti předvedly, jak moc se snaží, kolik se toho naučily a jak se umí chovat. Hned druhý den zase naši předškoláčci navštívili prvňáčky, aby si ve třídě vyzkoušeli, co je čeká a ztratili tak poslední zrnka strachu před nastávajícím zápisem.

Vlastně jsme již takto odstartovali letošní kolo Kurzu pro předškoláky. Každou první středu v měsíci přijdou na jednu hodinu do školy, kde si budou zvykat na školní prostředí, na školní chování, práci a v neposlední řadě i na paní učitelku.