Loučení s prázdninami - vítání nového školního roku 2010/2011

Milí žáci, milé kolegyně, vážení rodiče, dva měsíce prázdnin se blíží ke konci :-( Pro paní učitelky a vychovatelky zbývá poslední víkend, neboť nastupují do práce v pondělí 30.8.2010, aby připravily společně nejen zahájení nového školního roku, ale aby si hlavně sestavily tématické plány pro své třídy nebo předměty, které budou vyučovat podle našeho ŠVP ŠKOLA HROU aneb S ČÁPATY JDE VŠECHNO LÍP. Žákům končí prázdniny 31.8.2010 ;-) a ve školičce je přivítáme 1.9.2010 v 8.00 hodin :-D na slavnostvním zahájení školního roku za přítomnosti rodičů i prarodičů, pana starosty a předsedkyně Klubu rodičů. Pro zbývající dny volna přeji radostné chvíle, poslední výlety do přírody…, a potom šťastné vykročení do nového školního roku, hlavně našim nejmenším prvňáčkům, kteří půjdou poprvé s aktovečkou do školičky.