Maškarní ples ve školní družině 2015

Také letos, ve čtvrtek 19. února, připravily paní vychovatelky pro děti školní družiny Maškarní ples.   Děti se už nemohly dočkat a velice se těšily na zábavné odpoledne plné tance a soutěží.  Na začátku proběhla přehlídka a představení masek a následně jsme se vrhli na spoustu zábavných soutěží. Nemohl chybět mezi dětmi oblíbený židličkový a balónkový tanec. Mezi maskami nechyběli princové, kovbojové, spidermani, víly, princezny, Karkulky a další pohádkové bytosti. Nakonec si děti losovaly výhru z bohaté tomboly, na který přispěl finanční částkou Klub rodičů. Také jsme si pochutnali na skvělé bábovce od Červené karkulky. Všem se odpoledne moc líbilo a všichni jsme si to moc užili. Poděkování patří paní vychovatelkám, které připravily dětem velmi pěknou výzdobu v ateliéru školy, zajistily věcné ceny a vše pečlivě připravily a zorganizovaly.