Maškarní ples ve školní družině 2016

Ve středu 24. 2. uspořádaly paní vychovatelky pro děti školní družiny Maškarní ples. Před 13.00 hodinou se to v družině začalo hemžit vílami, princeznami, indiány, kouzelníky a dalšími různorodými maskami. Po průvodu školou do ateliéru následovalo představení masek a poté jsme pokračovali společnými soutěžemi a hrami s hudbou, u kterých jsme zažili spoustu legrace.  Nakonec si děti  zatančily na oblíbené disco tance. Nechyběla ani bohatá tombola s přispěním Klubu rodičů, za což velice děkujeme. Děti si odpoledne velmi  užily a společně jsme prožili báječné odpoledne se spoustou zábavy. Děkuji paní vychovatelkám za skvěle zorganizovanou a úspěšnou akci, na kterou se všechny děti velmi těšily.