Maškarní ples ve školní družině 2018

Ve středu 28. 2. uspořádaly paní vychovatelky pro děti školní družiny zábavné odpoledne. Po obědě jsme se sešli ve vyzdobeném ateliéru školy. Před 13.00 hodinou se to v družině začalo hemžit  princeznami,  vílami, vojáky a různorodými zvířátky. Po průvodu školou do ateliéru se všechny masky představily. Následovaly hry s hudbou, smetákový tanec, tanec s balónky a židličkovaná.

U těchto soutěží jsme zažili spoustu legrace. Na závěr nechyběla ani bohatá tombola s přispěním klubu rodičů, za což velice děkujeme. Na závěr byly děti odměněny sladkou odměnou. Všichni jsme si odpoledne užili, zasmáli se a společně jsme prožili skvělé odpoledne. Velice děkuji paním vychovatelkám J. Šustrové a M. Pécsiové za organizaci a přípravu maškarního plesu.