MDD v MŠ

Děti z mateřské školy oslavily MDD výjezdem do Loutkového divadla v Opavě, kde zhlédly pohádku „O Palečkovi“. Zahrál ji dětský opavský soubor „Rarášek“. Pohádka byla dětem  představena v modernější podobě, ale dětem se líbila a zaujala je, protože byla veselá a vystupovaly v ní děti. Na závěr dostaly všechny děti  malý balíček se sladkostmi.

Po pohádce děti navštívily „MINI ZOO“, kde si prohlédly a seznámily se s chovem zvířat v teráriích, akváriích a také si mohly pohladit velkého hada. Ty odvážné to ihned vyzkoušely. Protože nám počasí moc nepřálo, všichni jsme zavítali nazpět do MŠ. Tam si již děti pochutnaly na svých dobrotách, které jim přichystaly jejich maminky.

Na závěr oslavy dostaly všechny děti malý dárek. „Broučci“ – „papírovou žížalu“, „Sluníčka „- „barevného ptáčka z vlny“. Dárečky pro děti vyrobila praktikantka Jana Stupňová. Děti měly radost a oslava se jim líbila.