MDD v ZŠ

Děti ze základní školy oslavily svůj svátek v pátek 30. 5. „Cestou pohádkovým lesem“, která vedla přes celou vesnici.  Setkaly  se s několika pohádkovými  bytostmi a na několika  stanovištích plnily úkoly.   Na prvním stanovišti je čekala čarodějnice a děti  musely posbírat mikádo  z klacků. U piráta se snažily ukořistit co největší poklad za minutu. Své dovednosti při skocích přes švihadlo prokázaly U Jezinky a také skládaly puzzle. Chytání tří rybiček je čekalo na stanovišti U vodnice. Popelce děti jako malí holoubci pomohly přebírat semínka a také to vyzkoušely ze zavázanýma očima. U smutného strašidla kreslily křídami veselého kamaráda. Setkaly se s Karkulkou a cestou lesem zdolávaly překážky až přišly ke kovbojům, kde si vyzkoušely chůzi na chůdách. Klaunovi plnily břicho knedlíkama  a nakonec prošli tunelem hříchů u malého a velkého čertíka. Celou akci a sladké odměny zorganizoval a zajistil Klub rodičů. Všem maminkám, které bavily děti na stanovištích velice děkujeme.