Mikuláš, čerti a andělé v mateřské i základní škole

Do naší školky v pátek 6.12. zavítal Mikuláš, čert a anděl. Přišli se podívat zda jsou děti hodné a co všechno se v MŠ naučili. Děti zpívaly a přednášely nejen pro ně, ale především pro své rodiče a prarodiče. Za své vystoupení sklidily velký potlesk a dostaly sladkou odměnu. Ti odvážní se nebáli vystoupit samostatně. Na závěr jsme se s Mikulášem a jeho pomocníky  společně vyfotili, popřáli jim šťastnou cestu a ať se setkávají pouze se samými hodnými dětmi. Naše děti odcházely spokojeně domů, protože si čert z naší školky nikoho neodnesl.

Také žáci základní školy 6.12. netrpělivě očekávali příchod Mikuláše, který opět aktivizoval Klub rodičů. Mikuláš však nepřišel sám, přivedl si čerty i anděly. Mikuláš hodné děti pochválil, zlobivce pokáral. Čerti byli smutní, protože odešli s prázdnou, nikoho si neodnesli. Všechny děti dostaly velký balíček dobrůtek. Moc děkujeme