Mikuláš ve školce a ve škole

V pátek 5.12.2014 přišli za dětmi do MŠ „Mikuláš, anděl a čert“. „Mikuláš“ přečetl ze své knihy vše, v čem by se měly děti zlepšit, ale také co se jim daří a v čem jsou šikovné. Podívat se na své děti přišli rodiče i někteří prarodiče. Děti všem přítomným zazpívaly a přednesly básně a říkadla. Za své vystoupení dostaly od „Mikuláše“ sladkou odměnu. Jako každý rok odešel čert s prázdným pytlem.

Také žáci základní školy v tento den netrpělivě očekávali příchod Mikuláše, který opět aktivizoval Klub rodičů. Mikuláš však nepřišel sám, přivedl si čerty i anděly. Mikuláš hodné děti pochválil, zlobivce pokáral. Čerti byli smutní, protože odešli s prázdnou, nikoho si neodnesli. Všechny děti dostaly velký balíček dobrůtek. Moc děkujeme