Mobilní dopravní hřiště opět v Dolních Životicích

Zábavný program pro děti s názvem „Mobilní dopravní hřiště“ nás přijel navštívit 10.4.2017. Školáci základní školy a děti z mateřské školy vytvořili čtyři skupiny, které se postupně vystřídaly  v určeném časovém intervalu v amfiteátru za školou, kde bylo vybudováno mobilní dopravní hřiště. Na tomto dopravním hřišti nechyběly dopravní značky, semafory, přechod pro chodce a samozřejmostí byly dopravní prostředky v podobě elektrických autíček a čtyřkolek. Všichni se seznámili s pravidly silničního provozu a znalostí dopravních značek a měli jedinečnou příležitost si vyzkoušet řídit auto, čtyřkolku, být chodcem, který se řídí pravidly a z těch nejlepších se na malou chvíli stali policisté.  Mnozí si uvědomili, že to není jen tak. Všechny naše děti byly nadšené a po celou dobu se mnohému učily, ale také se dobře bavily.