Možnost bezplatného kurzu ve škole

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovoluji si Vás oslovit ohledně bezplatného kurzu v celkovém rozsahu cca 4 h dle tématu, který si můžete vybrat z nabídky, a v případě Vašeho zájmu se uskuteční na půdě naší školy. Po skončení kurzu máte možnost opět zdarma konzultovat dotazy s lektorem. Nabídka školení je určena primárně zaměstnaným a nezaměstnaným občanům. Možnost mají i důchodci, jen by se museli zaregistrovat na osobu blízkou zaměstnanou nebo nezaměstnanou. 

 

Témata k výběru jsou následující:

Základní počítačové dovednosti

Vzdělávací program v sobě zahrnuje především praktickou práci s počítačem a s vybranými aplikacemi a ukázky využití těchto programů pro každodenní život. Výuka se zaměřuje na získání uživatelských znalostí a dovedností jednotlivých účastníků., popř. řešení konkrétních problémů a situací v životě.

Základy podnikání

Cílem vzdělávacího kurzu je poskytnout účastníkům potřebné informace o vzdělávání úvodu do podnikání a případně už probíhající podnikatelské činnosti a to tak, aby se dokázali orientovat v různých zdrojích na internetu, či v datech z jiných zdrojů. Aby získané informace dokázali identifikovat a aplikovat pro své konkrétní potřeby. Účastníci rozšíří své spektrum odkazů o další zdroje spojené s tématem vzdělávací akce a bude jim poskytnuta zpětná vazba formou internetové poradny prostřednictvím Moodle. Každý účastník tak získá, efektivní nástroj, jak porozumět pojmům ze základů podnikání. Cílem poskytovatele je vybavit uchazeče přehledem kompetencí a informací pro vykonávání podnikatelské činnosti.

V případě Vašeho zájmu mě můžete kontaktovat na tel. čísle: 553 786 048, mob. čísle 736 765 332 nebo napište na e-mailovou adresu školy: škola@dolnizivotice.cz . 

                                                                                                          Mgr. Lenka Smetanová