Okresní soutěž ŠD v plavání

Ve čtvrtek 21. 1. 2016 se v Městských lázních v Opavě konala okresní soutěž v plavání školních družin.  Naši družinu reprezentovalo dvanáct dětí od  2.-5. ročníku. Děti druhých ročníků plavaly 12,5 m a starší děti 25 m libovolným stylem. Konkurence mezi stovkou soutěžících z několika škol byla opravdu veliká a ač se naše děti ze všech sil snažily, na předních příčkách se neumístily. Za druhý ročník si zaslouží pochvalu Zbyněk Drastich, Ivo Pavelek a Klaudie Stonišová. Z třetího ročníku si poměřili své síly s ostatními plavci Aleš Včelka, Jakub Vltavský  a  Matouš Gurecký.   Za čtvrtý ročník soutěžil Tomáš Adámek, Stela Stonišová a  Matěj Varyš. Pátý ročník reprezentoval Mikuláš Marvan, Lenka Drastichová a Natálie Gurecká. Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a školní družiny. Děkuji také paní vychovatelce Janě Šustrové, která děti na akci doprovodila a po celou dobu se o všechny vzorně starala.