Okresní soutěž ŠD ve florbale

V pondělí 25.1.2016 jelo s doprovodem p. vychovatelky I. Schwanové sedmičlené družstvo druhého ročníku do Opavy reprezentovat naší školu ve florbale. Turnaj ŠD pořádala ZŠ E. Beneše a zúčastnilo se osm škol. Naší chlapci měli možnost zakusit na vlastní kůži, jaké je to bojovat o góly a body. Našim vylosovaným soupeřem nám byli žáci ze ZŠ T.G.Masaryka, E. Beneše a B. Němcové. Chlapci se velice snažili a po sečtení všech gólů jsme získali 8. místo. Všechny naše hráče chválíme, děkujeme za účast a reprezentaci školy, opravdu bojovali jako lvi. Byli to tito žáci: Aleš Harazín, Sebastian Peniaško, Adam Indrák, Ivo Pavelek, Matouš Losert, Zbyněk Drastich a Dominik Klein. Děkuji i paní vychovatelce Ivaně Schwanové, která chlapce na závod doprovodila a po celou dobu jim byla stále nablízku.