Okresní soutěž školních družin v aerobiku

V pondělí 7. 12. pořádala školní družina Vrchní v Opavě okresní soutěž školních družin v aerobiku. Stalo se již letitou tradicí, že i děvčata tanečního kroužku reprezentují naši školu v tomto sportu. Letos se zúčastnilo 100 závodníků z 8 školních družin. Závodilo se ve dvou kategoriích. 1. kategorie 1.a 2. třída a 2. kategorie 3.,4, a 5. třída. Konkurence byla veliká. Naše děvčata se ničeho nezalekla a v 1. kategorii získala bronzovou medaili druhačka Kateřina Dušková. V 2. kategorii se do první desítky probojovala dvě děvčata naší družiny Natálie Gurecká a Stela Stonišová. Zabodovala Stela Stonišová, která porazila 48 soupeřek a odnesla si zlatou medaili a 1. místo. Všechna děvčata si zaslouží obrovskou pochvalu, vítězkám gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a radosti z pohybu. Velké poděkování si zcela určitě zaslouží i paní vychovatelka Jana Šustrová, která děvčata na soutěži přihlásila, doprovodila a skvěle připravila. 

Výsledky aerobiku