Okresní soutěž v anglickém jazyce - FUNNY ENGLISH

V pátek 2. března se v ZŠ Vrchní v Opavě uskutečnila soutěž v anglickém jazyce žáků 4. a 5. ročníků FUNNY ENGLISH. Za naši školu se v soutěži utkalo pětičlenné družstvo ve složení Adam Drobný – 4. ročník, Nikol Čechová, Anežka Světlíková, Martin Pavlík a Marek Tengler – 5. ročník. Děti měly možnost porovnat své znalosti a schopnosti komunikovat v anglickém jazyce s dětmi ostatních škol. A že konkurence byla opravdu velká, svědčí i fakt, že se soutěže zúčastnilo 21 škol z celého okresu Opava. Družstvo našich dětí bylo opravdu šikovné a i v tak velké konkurenci jsme se umístili na krásném 7. místě. Tímto dětem gratulujeme a přejeme, ať je výuka angličtiny stále baví a jsou v ní nadále úspěšné. Velké poděkování patří hlavně paní učitelce anglického jazyka Janě Šustrové, která žáky na tuto soutěž dopravila, ale hlavně skvěle připravila.