Opavský skřivánek 2018

V pátek 13.4. proběhla v Opavě soutěž Opavský skřivánek, které se účastnilo pět našich žáků. V 1. kategorii nás reprezentovala Terezka Košárková, v 2. kategorii to byli Richard Schindler a Dorotka Košárková a ve 3. kategorii to byly Klárka Čechová a Kristýnka Košárková. Není vůbec jednoduché postavit se před porotu a spoustu diváků, zvládnout trému a začít zpívat. Všichni naši zpěváci to zvládli, protože pilně trénovali a zaslouží si tak velkou pochvalu.Velkým úspěchem je postup Dorotky a Kristýnky do dalšího kola. Oběma děvčatům gratulujeme a opět jim budeme držet pěsti, ať vše zvládnou. Velké poděkování patří rodičům, kteří s dětmi písně také nacvičovali a paní učitelce K. Janků, která s pečlivostí vybrala texty jednotlivých písní a s dětmi trpělivě a pravidelně nacvičovala.