Opět se můžeme radovat!!!

Naše škola se zapojila do výtvarné soutěže CESTA DO BUDOUCNOSTI, kterou pořádal Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i.. Ve výtvarné výchově pod vedením paní učitelky Z. Remešové naši žáci vytvářeli kreativní díla. Několik vybraných výkresů jsme odeslali a teď se můžeme radovat. Naše žákyně 4. ročníku Kristýnka Košárková získala mimořádnou cenu ředitele VÚBP, v.v.i.. Kristýnka s paní učitelkou Z.Remešovou zaslouženě pojedou na slavnostní předání cen vítězů, které proběhne dne 5.6. 2017 v Poslanecké sněmovně v Praze. Velice jim přejeme, ať si tento den společně velmi užijí. Kristýnce z celého srdce gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Paní učitelce děkuji za odbornou radu a vedení při práci.

 

Žákyně 4.ročníku Amálka Macolová ve svém volném čase tráví mnoho času jízdou na kole. 29.4. se zúčastnila Dobroslavického jarního duatlonu, kde v kategorii předžačky získala nádherné 1. místo. Přestože se nejedná o školní aktivitu, máme z jejího umístění nesmírnou radost. Amálce velmi blahopřejeme!!!