Plavecká soutěž v Opavě

Dne 22. 11. se naši žáci zúčastnili plavecké soutěže družstev v plaveckém bazénu v Opavě. Hoši se umístili na 10. místě a děvčata na 6. místě. Každý závodník plaval 25 metrů, jednotlivé časy pak rozhodly o umístění a na závěr byla štafeta. I když to byla soutěž družstev, tak určitě stojí za zmínku skvělý výkon Jakuba Vltavského, který měl 2. nejlepší čas z 66 plavců a pěkné výkony Markéty Janků, které měla 10. nejlepší čas a Martiny Janků, která měla 14. nejlepší čas z 55 plavkyň. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci naší školy. Poděkování patří také paní Miroslavě Kosterové, která pomohla s odvozem žáků na soutěž a zpět a paní učitelce Kateřině Janků, která vše organizačně zvládla, zajistila a o všechny se vzorně postarala.