Plavecké závody ŠD 2018

Ve čtvrtek 22. 3. jsme se vydali s našimi nejlepšími plavci do Opavy do Městských lázní na okresní plaveckou soutěž školních družin. Do plaveckého klání se zapojilo 12 družin okresu Opava. Děti plavaly podle tříd, zvlášť děvčata a chlapci. V obrovské konkurenci naši plavci obstáli výborně. Za děvčata čtvrté třídy soutěžila Klára Čechová, která se umístila na 5. místě. V kategorii chlapci čtvrté třídy se umístil Ivo Pavelek na 8. místě a Aleš Harazín na 13. místě. Naši páťáci zažili obrovský úspěch, kdy jsme v kategorii děvčata i chlapci získali dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. Markéta Janků a Jakub Vltavský obsadili první příčky a Martina Janků se umístila na třetím místě. Na pátém místě skončil náš další reprezentant Aleš Včelka. Ze závodníků máme velkou radost, srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. Velice děkuji paní vychovatelce Janě Šustrové, která naše plavce do soutěže přihlásila, na místo závodů doprovodila, co nejhlasitěji povzbuzovala a pečlivě se o všechny starala.