Počítačová soutěž Bajtík 2016

Naše škola se opět zapojila do počítačové soutěže Bajtík. Nejdříve proběhlo školní kolo, kde žáci tvořili obrázek v programu malování podle zadání, a pak si také vyzkoušeli svou práci ústně prezentovat. Do okresního kola postoupily žákyně Lenka Drastichová a Nela Tichá. Okresní kolo 11. ročníku proběhlo 13.5. na ZŠ Boženy Němcové. Žáci 5. ročníku soutěžili v kategorii kilobajtík a celkem se jich zapojilo 34. Žáci pracovali na téma Karel IV.. Úspěchem byl postup Lenky Drastichové do finále, které proběhlo 25.5., kde Lenka obsadila krásné 4. místo. Oběma děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým úspěchům. Děkuji za skvělou spolupráci s panem Drastichem, díky kterému se Lenka mohla finále zúčastnit. Velice děkuji paní učitelka Kateřině Janků, která se podílela od samotného začátku do úplného závěru na přípravě žáků k této soutěži.