Počítačová soutěž BAJTÍK

Naše škola se opět zapojila do další soutěže. Tentokrát to byla počítačová soutěž Bajtík, kde žáci 5. ročníku kreslili obrázky v programu malování dle zadaného tématu. Nejprve proběhlo školní kolo a prostor ke své tvorbě dostali žáci i v domácí práci. Vůbec nebylo jednoduché vybrat pouze dva žáky, protože práce většiny žáků byly velmi zdařilé. Nakonec byly vybrány Eliška Mičková a Adéla Hradečná. Soutěž proběhla v pátek 11.5. Do užšího finále postoupila Eliška Mičková se svým obrázkem Vybíjená. Toto kolo proběhlo ve středu 23.5. Žáci zde obhajovali své práce a Eliška získala krásné 2. místo. Oběma děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a Elišce gratulujeme ke skvělému umístění. Děkuji paní učitelce Kateřině Janků, která žáky na tuto soutěž pečlivě připravovala a byla jim velkým pomocníkem a rádcem.