Poděkování Den matek 2017

Ve čtvrtek 11.5.a v úterý 16.5. děti a žáci naší školy společně se svými učitelkami měli vystoupení nejen pro své maminky k jejich svátku. Touto cestou velice děkujeme Vám všem maminkám, babičkám, tatínkům a dědečkům, kteří jste si udělali čas a přišli se na nás podívat. Děkujeme Vám také za veškerou pomoc, za pomocnou ruku při přípravě kostýmů a za procvičování textů, které se děti musely naučit. Děkuji všem paní učitelkám a vychovatelkám, které se podílely na přípravě a realizaci těchto  programů. S trpělivostí, pečlivostí a dlouhodobě s dětmi nacvičovaly a snažily se o co nejlepší výkon. Děkuji panu starostovi Jaroslavu Vaňkovi za veškerou pomoc při chystání, organizaci a ozvučení. Děkuji pracovníkům obecního úřadu za pomocné ruce, které by chyběly, kdyby nebyly. To největší poděkování však patří všem dětem, které předvedly excelentní výkony a vše zvládly na výbornou. L. Smetanová