Poděkování od MŠ a jejich učitelek

Vážení rodiče a přátelé školy, možná jste byli svědky toho, že někteří „hodní“ lidé nám zničili v mateřské škole trampolínu. Je nám to velmi líto, protože trampolínu dostaly děti jako dáreček pod stromeček o Vánocích. Trampolínu mohou využívat pouze děti z mateřské školy jen za doprovodu svých učitelek. Jindy určitě ne! Trampolína má konstrukci, která má určitou hmotnost. Všechny trampolíny stejnou hmotnost nemají. Proto bych Vás všechny chtěla požádat, ať máte oči otevřené a nejste k těmto záležitostem lhostejní! Nemáme šanci potrestat viníka, když ho nechytíme a nevíme, o koho se jedná.

Protože jsou mezi námi lidé, kteří chtějí dětem radost na trampolíně dopřát, dohodli se dětem z mateřské školy trampolínu opravit a ještě jednu darovat. Jménem dětí, učitelek ale i svým děkuji paní Adámkové a především panu V. Krusberskému za opravu polámané trampolíny a dar v podobě nové a mnohem větší trampolíny. Za všechny děkuje Lenka Smetanová