Poděkování za školu v přírodě 2018

Vážení a milí, pevně věřím, že se Vám naše putování během školy v přírodě líbilo, a alespoň zprostředkovaně jste si s námi vše užili. Nic by však nebylo, kdyby nebyli skvělí lidé, na které je spolehnutí a mají zájem právě takovéto aktivity realizovat. Je mnoho škol, které na školy v přírodě vůbec nejezdí, protože jsou odrazeny množstvím překážek, které musejí zdolávat a ne každý je schopen se nad mnohými situacemi povznést.

 Dovolím si to nazvat „velkým uměním“. Na naší škole máme však velké štěstí, že tito skvělí lidé existují a jsou právě součástí naší školy. Proto velice děkuji paní učitelkám Kateřině Janků, Žanetě Indrákové, paní vychovatelce Janě Šustrové, paní Monice Šnajdrové a slečně Gabriele Smetanové za skvěle odvedenou práci, celodenní nasazení, neskutečnou a obětavou starostlivost a péči o všechny děti po celou dobu školy v přírodě. Opravdu SRDEČNÝ DÍK!!!! Lenka Smetanová