Poděkování za školu v přírodě

Vážení návštěvníci našich webových stránek, velice Vám děkujeme za Vaši zvýšenou přízeň, kterou jste nám věnovali  v období školy v přírodě, kdy jsme měli i přes 120 zhlédnutí. Množství fotografií bylo velmi náročné zpracovávat, ale paní učitelka Kateřina Janků byla velmi trpělivá a houževnatá a všechny fotografie zpracovala, přebrala a díky ní jste si mohli prohlédnout veškeré dění v průběhu školy v přírodě. Velice jí děkuji. Děkuji paní zdravotnici Janě Šustrové za pečlivě vedený zdravotnický deník a každodenní starostlivost o naše pacienty. Velké a srdečné poděkování patří všem včetně celého personálu hotelu Sněženka, kteří se po dobu školy v přírodě o všechny děti vzorně starali. Děkuji paní učitelce Žanetě Indrákové, paní učitelce Kateřině Janků, paní vychovatelce Janě Šustrové, paní vychovatelce Ivaně Schwanové, které pro všechny žáky připravovaly rozmanité aktivity a s péčí a láskou se o děti staraly. Velké poděkování patří paní školnici Monice Šnajdrové, která nám umožnila klidný a bezpečný spánek. Během školy v přírodě celý kolektiv udělal vše pro maximální spokojenost vašich dětí. Z celého srdce děkuji za skvěle odvedenou práci. Lenka Smetanová